Pomoc
Zakładka Pomoc

W tej zakładce znajdziesz odpowiedzi na pytania związane z Fast50Club oraz kontakt do nas, jeśli podane odpowiedzi nie rozwieją Twoich wątpliwości.
Skorzystaj z menu i wybierz interesujący Cię temat: karty, kody rabatowe, promocje, punkty, logowanie, rejestracja, polecenia, członkostwo w Fast50Club.
Nasz program budujemy wspólnie z naszymi użytkownikami, więc Twoje uwagi czy wskazówki są dla nas bardzo cenne. Zależy nam na dostarczaniu naszym klientom jak najlepszych rozwiązań, spełniających ich oczekiwania i potrzeby.

Jeśli uważasz, że powinniśmy wprowadzić jakieś funkcjonalności lub którąś z nich zmodyfikować, napisz do nas na kontakt@fast50club.pl

Członkostwo w Fast50Club

Dzięki wiedzy z porównywarki Comperia.pl udostępniamy w Fast50Club najlepsze według naszych analityków produkty finansowe, telekomunikacyjne i nie tylko. W Fast50Club znajdziesz informacje na temat produktów najlepszych w swoich kategoriach oraz narzędzia do ich polecania.
Motto klubu to "Polecaj, zarabiaj, wygrywaj". Na czym to polega? Fast50Club to pierwsza na polskim rynku platforma internetowa, w której wybieramy dla Was najlepsze produkty (finansowe, GSM i inne) w danym momencie. Za skorzystanie z nich lub skuteczne polecenia, otrzymujesz dodatkowy bonus finansowy. W ten sposób oszczędzasz swój czas, pomagasz swoim znajomym i zarabiasz realne pieniądze, nawet 200 zł za jedno skuteczne polecenie lub wzięcie udziału.

Polecenia

Liczba wysłanych przez Ciebie linków do ofert partnerów Fast50Club, które zostały kliknięte przez Twoich znajomych.
Aby polecenia rozliczyły się, znajomi powinni skorzystać z oferty z pośrednictwem wygenerowanego przez Ciebie linka, który im przesłałeś.
Odbiorcy Twoich wiadomości traktowani są jako unikalni użytkownicy. Unikalny użytkownik jest określany na podstawie identyfikatora pliku cookie umieszczonego przez serwer witryny w przeglądarce. Twój link może więc zostać otworzony przez wiele osób, zwiększając liczbę poleceń wysłanych. W przypadku kilkukrotnego otwarcia linku przez jednego użytkownika z tej samej przeglądarki, polecenie wysłane zostanie uwzględnione tylko raz.

Liczba ofert z których skorzystali Twoi znajomi. Pamiętaj, że liczba ta nie obejmuje ofert, z których skorzystałeś samemu (jeśli sam złożysz wniosek, liczba poleceń w trakcie rozliczenia nie zaktualizuje się).
Na tym etapie, nasi partnerzy weryfikują czy umowa dotycząca danej oferty została zawarta i najpóźniej do 60 dni od daty skorzystania z oferty, generują raport na podstawie którego przyznajemy Ci punkty polecenia (dawniej "punkty rekomendacji"). Jeśli Twój znajomy nabędzie dany produkt za pośrednictwem Twojego linka z Fast50Club już chwilę później status Twoich poleceń "w trakcie rozliczenia" powinien zostać automatycznie zaktualizowany.
Pamiętaj, że nie wszystkie oferty posiadają status w trakcie rozliczenia - są to przede wszystkim oferty finansowe.

Liczba ofert których zawarcie zostało potwierdzone przez naszych partnerów i zostały przyznane Ci punkty polecenia (dawniej "punkty rekomendacji"). Punkty polecenia możesz wymienić na pieniądze(1 punkt = 1 zł) korzystając z formularza wypłaty w zakładce "Punkty". Od daty skorzystania z oferty do nadaniu statusu "Rozliczone" może upłynąć maksymalnie 60 dni.

Punkty

Punkty przyznawane są w dwóch osobnych grupach. W pierwszej grupie znajdują się punkty bonusowe za polecenie. W drugiej znajdują się punkty bonusowe za aktywność. Więcej szczegółów na temat punktów bonusowych znajduje się w regulaminie Fast50Club. Punkty polecenia (dawniej "punkty rekomendacji") przyznawane są za skuteczne polecania produktów dostępnych w Fast50Club. Aktywność użytkownika Fast50Club nagradzana jest punktami aktywności. Szczegóły dotyczące punktowania zawarte są w tabeli bonusów obowiązującej w dniu aktywności lub zawarcia umowy o produkt przez odbiorcę polecenia.

Punkty aktywności pomagają osiągnąć kolejne poziomy zaawansowania na Twoim koncie. Zdobędziesz je wykonując proste aktywności w klubie jak uzupełnienie danych osobowych, załadowanie zdjęcia profilowego z Facebooka, wzięcie udziału w ankiecie, ocenienie artykułu, czy też zaproszenie znajomych do udziału w Fast50clubie.

Aby wypłacić środki pieniężne zarobione w klubie skorzystaj z formularza wypłaty, znajdującego się w zakładce "Punkty". Jeden punkt polecenia (dawniej "punkty rekomendacji") daje Ci 1 zł. Pamiętaj, że polecenie wypłaty realizowane jest raz w miesiącu, a wypłata jest możliwa od minimum 50 punktów. Aby otrzymać zarobione pieniądze musisz określić ilość punktów, które chcesz wypłacić, podać swoje dane do przelewu oraz dane dla urzędu skarbowego. Na numer podany w formularzu zostanie wysłany kod weryfikacyjny, który musisz podać w celu sfinalizowania transakcji. Proces rozliczenia trwa od kilkunastu dni do kilku tygodni. Nasi partnerzy czyli banki czy operatorzy GSM mają według umów 60 dni na zwrócenie nam informacji o zawartej transakcji, dlatego rozliczenie polecenia nie odbędzie się na żywo – zaraz po skorzystaniu z wysłanej przez Ciebie oferty przez znajomego, a dopiero po finalnym raporcie.

1) Twój znajomy zarejestrował się w jednej z promocji Fast50Club, korzystając z wygenerowanego przez Ciebie linka.
2) Jeśli Twoje polecenie było skuteczne, to rozliczenie Twojej transakcji nastąpi w ciągu maksymalnie 60 dni - w tym terminie partnerzy promocji przesyłają raporty zawierające listę zarejestrowanych uczestników.
3) Po zweryfikowaniu Twojego polecenia na podstawie raportu partnera promocji, możesz wypłacić zgromadzone pieniądze. Wypłaty odbywają się w cyklu miesięcznym do 25 dnia każdego miesiąca, następującym po miesiącu, w którym doszło do skutecznego polecenia.
4) Jeśli jesteś pewny, że skutecznie poleciłeś ofertę, minęło już 60 dni, a pieniądze nadal nie znalazły się na Twoim koncie oznacza to, że dane dotyczące Twojego polecenia nie znalazły się w raporcie partnera promocji. Prosimy Cię o przesłanie numeru umowy, która została zawarta wskutek dokonanego polecenia, a my uruchomimy proces reklamacyjny u partnera promocji.

Aktywacja opcji "Wypłać" jest uruchamiana po weryfikacji zgromadzonej liczby punktów polecenia (dawniej "punkty rekomendacji"). Wypłaty odbywają się w cyklu miesięcznym do 25 dnia każdego miesiąca, następującym po miesiącu, w którym doszło do skutecznego polecenia.

Uczestnictwo w programie Fast50Club dzieli się na poziomy, z którymi wiążą się odpowiednie korzyści w ramach Programu. Poziomy przyznawane są po osiągnięciu odpowiedniej ilości punktów polecenia (dawniej "punkty rekomendacji") i puntów aktywności.

Uczestnictwo w Programie dzieli się na poziomy, z którymi wiążą się odpowiednie korzyści w ramach Programu:

Świeżak - do 100 Punktów Polecenia (dawniej "punkty rekomendacji")
Adept - od 101 Punktów Polecenia i 149 Punktów Aktywności - dodatkowy 1 Punkt Polecenia wymienny na 1 zł za każde skuteczne polecenie.
Średnio zaawansowany - od 299 Punktów Polecenia - i 199 Punktów Aktywności - dodatkowe 2 Punkty Polecenia wymienne na 2 zł za każde skuteczne polecenie.
Zaawansowany - od 899 Punktów Polecenia i 499 Punktów Aktywności - dodatkowe 3 Punkty Polecenia wymienne na 3 zł za każde skuteczne polecenie
Profesjonalista - od 1399 Punktów Polecenia i 699 Punktów Aktywności - dodatkowe 5 Punktów Polecenia wymienne na 5 zł za każde skuteczne polecenie
Ambasador - od 1999 Punktów Polecenia i 899 Punktów Aktywności - dodatkowe 6 Punktów Polecenia wymienne na 6 zł za każde skuteczne polecenie
Ninja - od 2499 Punktów Polecenia i 1099 Punktów Aktywności - dodatkowe 7 Punktów Polecenia wymienne na 7 zł za każde skuteczne polecenie
Szogun - od 3499 Punktów Polecenia i 1299 Punktów Aktywności - dodatkowe 8 Punktów Polecenia wymienne na 8 zł za każde skuteczne polecenie
Guru - od 4099 Punktów Polecenia i 1499 Punktów Aktywności - dodatkowe 10 Punktów Polecenia wymienne na 10 zł za każde skuteczne polecenie
Sensei - od 4499 Punktów Polecenia i 1599 Punktów Aktywności dodatkowe 11 Punktów Polecenia wymienne na 11 zł za każde skuteczne polecenie
Master - od 5499 Punktów Polecenia i 2099 Punktów Aktywności - dodatkowe 12 Punktów Polecenia wymienne na 12 zł za każde skuteczne polecenie
Bonsu - od 7499 Punktów Polecenia i 3099 Punktów Aktywności - dodatkowe 13 Punktów Polecenia wymienne na 13 zł za każde skuteczne polecenie
Złoty Bonsu - od 13099 Punktów Polecenia i 5099 Punktów Aktywności - dodatkowe 15 Punktów Polecenia wymienne na 15 zł za każde skuteczne polecenie
Platynowy Bonsu - od 15099 Punktów Polecenia i 7099 Punktów Aktywności – dodatkowe 16 Punktów Polecenia wymienne na 16 zł za każde skuteczne polecenie
Diamentowy Bonsu - od 20099 Punktów Polecenia i 10099 Punktów Aktywności - dodatkowe 17 Punktów Polecenia wymienne na 17 zł za każde skuteczne polecenie

Informacja o aktywnościach oraz ofertach do polecenia, na które można uzyskać punkty bonusowe znajduje się w tabeli bonusów dostępnej pod adresem: fast50club.pl/pliki/offers/tabela_bonusow_fast50club.pdf.

Promocje

Promocje w ramach programu Fast50Club dostępne są pod adresem: fast50club.pl/club. Promocje dotyczą tylko członków Fast50Club.

Istnieje kilka sposobów poinformowania znajomych o promocji: link, SMS, e-mail, Facebook, Twitter. Aby polecić daną promocję, wybierz ją z listy dostępnych ofert, kliknij przycisk "Polecam znajomym" i wybierz sposób polecenia.

Po wybraniu opcji polecania przez Facebooka na Twoim komputerze pojawi się okno aplikacji Facebooka. Jeśli nie jesteś zalogowany, zaloguj się, aby zobaczyć dostępne opcje, jeśli byłeś zalogowany zobaczysz je od razu. Zobaczysz obrazek i opis polecanego produktu, będziesz mieć również możliwość napisania swojej wiadomości, polecenia do produktu a następnie wyboru formy promowania z rozwijanej listy. Najskuteczniejszą formą jest polecenie w wiadomości prywatnej. Po wybraniu tej opcji, otrzymasz listę znajomych, do których chcesz wysłać wiadomość. Możesz również skorzystać z promowania w poście. Napisz komentarz do produktu np. "założyłem świetną lokatę, nr 1 wg rankingów porównywarki internetowej Comperia.pl – polecam" i udostępnij post grupie wszystkich swoich znajomych.

Polecanie promocji nie ma ograniczeń. Im więcej poleceń wykonasz, tym Twój zysk będzie wyższy.

Tak. Po wybraniu konkretnej promocji, możesz wybrać opcję "Biorę udział".

Ofertę można polecać nieskończoną ilość razy. Warto jednak pamiętać, aby rejestracje nie następowały w krótkim czasie po sobie z tego samego komputera, bo może to skutkować to odrzuceniem polecenia przez bank.

Ranking poleceń promocji informuje o ilości dokonanych poleceń. W rankingu możesz sprawdzić, ilu osobom poleciłeś dany produkt, a także jak Twój wynik prezentuje się na tle innych użytkowników

UWAGA: Informacja o kodzie z planera dotyczy tylko członków Comperia Bonus Club. Kody na kartach "Planera Oszczędzania" są kodami uprawniającymi do odczytywania unikatowych treści związanych ze światem finansów. Upewnij się, że prawidłowo przepisałeś kod z kalendarza. Jeśli po wpisaniu kodu nadal nie został udzielony Ci dostęp, prosimy o kontakt na adres kontakt@fast50club.pl. W wiadomości opisz nam problem, podaj numer karty oraz swoje imię i nazwisko.

Logowanie

Po kliknięciu przycisku "Przypomnij hasło" jest ono zawsze automatycznie wysyłane. Naprawdę:) Jeżeli jednak go nie odnajdujemy to należy sprawdzić: czy zarejestrowaliśmy się w Fast50Club. Najpierw należy się zarejestrować, potem dopiero można się logować; czy dobrze wpisaliśmy adres e-mail i czy jest to ten adres z którego rejestrowaliśmy się do Fast50Club (jeżeli pomylimy adres mailowy to hasło nie dojdzie); bardzo dokładnie należy poszukać w naszej poczcie e-maila z przypomnieniem hasła - wiadomości tego typu najczęściej trafiają do SPAM-u, ale też do folderów oferty/inne/kosz. Jeżeli e-maila nie ma w tych miejscach, proponujemy odszukać w poczcie funkcję "Znajdź" z ikoną lupki i wpisać "fast50club", by w ten sposób namierzyć naszą wiadomość. 99,9% klientów odnajduje swoje hasło w ten sposób. Jeśli chcesz się wypisać, napisz do nas e-mail o treści: "Rezygnuję z udziału w klubie Fast50Club". Najszybciej jak to możliwe usuniemy Twój adres z naszej bazy danych.
Nie znalazłeś odpowiedzi? Napisz do nas na kontakt@fast50club.pl!

Rejestracja

Najczęstsze przyczyny problemów z rejestracją: numer karty wpisywany jest ze spacjami - należy wpisać bez spacji; adres e-mail jest inny niż przypisany do karty - proszę sprawdzić czy wpisywany adres e-mail jest tym z którego wcześniej rejestrowali się Państwo do promocji Fast50Club; proszę sprawdzić czy wcześniej już nie rejestrowali się Państwo do Fast50Club, jeżeli tak to należy się ZALOGOWAĆ na utworzone już konto, nie rejestrować po raz drugi.
Jeśli chcesz się wypisać, napisz do nas e-mail o treści: "Rezygnuję z udziału w klubie Fast50Club". Najszybciej jak to możliwe usuniemy Twój adres z naszej bazy danych.Nie znalazłeś odpowiedzi? Napisz do nas na kontakt@fast50club.pl!

Karty

Kartę członkostwa otrzymali użytkownicy, którzy zarejestrowali się na platformie Comperia Bonus Club, która była poprzedniczką Fast50Club. Użytkownicy, którzy zarejestrują się bezpośrednio w Fast50Club nie otrzymują już kart.

Jak zarejestrować kartę krok po kroku? - Otrzymałeś od nas przesyłkę zawierającą kartę klubową, uprawniającą do korzystania z możliwości, jakie daje Ci Fast50Club. Wymaga ona rejestracji pod adresem: fast50club/club. Pod wskazanym adresem znajdziesz przycisk "Zarejestruj kartę". W oknie logowania wpisz numer karty. Na Twój adres e-mail zostanie wysłana wiadomość potwierdzająca prawidłową rejestrację na platformie klubowej Fast50Club. Jeśli chcesz się wypisać, napisz do nas e-mail o treści: "Rezygnuję z udziału w klubie Fast50Club". Najszybciej jak to możliwe usuniemy Twój adres z naszej bazy danych.

Podczas procesu rejestracji upewnij się, że prawidłowo przepisałeś numer z karty. Jeśli po prawidłowym wpisaniu numeru na stronie nadal masz problemy z zalogowaniem się, prosimy o kontakt mailowy. Opisz nam swój problem, podaj numer karty oraz swoje imię i nazwisko. Wiadomość wyślij na adres: kontakt@fast50club.pl.
Jeśli chcesz się wypisać, napisz do nas e-mail o treści: "Rezygnuję z udziału w klubie Fast50Club". Najszybciej jak to możliwe usuniemy Twój adres z naszej bazy danych.

Jeśli przy próbie rejestracji karty nie otrzymałeś od nas e-maila aktywacyjnego z instrukcją dotyczącą zarejestrowania się w Fast50Club, prosimy o kontakt na adres: kontakt@fast50club.pl. W wiadomości opisz nam problem, podaj numer karty oraz swoje imię i nazwisko.
Nim wyślesz e-mail, upewnij się, że nasza wiadomość aktywacyjna nie trafiła do folderu "SPAM".
Jeśli chcesz się wypisać, napisz do nas e-mail o treści: "Rezygnuję z udziału w klubie Fast50Club". Najszybciej jak to możliwe usuniemy Twój adres z naszej bazy danych.

Kody rabatowe

To nie jest kolejny program lojalnościowy, w którym zbierasz punkty, a po roku możesz wymienić je na produkty o niskiej wartości. Fast50Club daje Ci realne korzyści. Należąc do Klubu, możesz oszczędzać i zarabiać oraz korzystać z innych przywilejów. Kupony promocyjne są wyjątkową ofertę dedykowaną tylko dla użytkowników Fast50Club. Gdy wybierzesz interesującą zniżkę, zostaniesz przekierowany na stronę sklepu, w którym obowiązuje wybrany przez Ciebie rabat. Podczas przekierowania na stronę sklepu uzyskasz wszystkie potrzebne informacje odnośnie do wykorzystania rabatu, niemniej jednak, aby wykorzystać taki rabat, należy znaleziony na naszej stronie kod wpisać w koszyku zakupów jednego z naszych partnerów biznesowych.

Wynegocjowaliśmy dla Ciebie specjalne rabaty u naszych partnerów biznesowych. Wejdź na wybraną kreację reklamową sklepu. Klikając w nią zostaniesz przeniesiony do sklepu naszego partnera. Tam, po wybraniu interesującego Cię produktu, w koszyku płatności wpisz kod rabatowy uprawniający do ustalonego rabatu.

Upewnij się, że prawidłowo przepisałeś kod rabatowy. Jeśli po wpisaniu kodu na stronie naszego partnera biznesowego rabat nadal nie został udzielony, prosimy o kontakt na adres: kontakt@fast50club.pl

Kontakt z zespołem Fast50Club

Z zespołem Fast50Clubu możesz kontaktować się na dwa sposoby: przez panel Wiadomości na Twoim koncie w portalu fast50club.pl lub wysyłając e-maila na adres kontakt@fast50club.pl. Zachęcamy do wysyłania wiadomości do administratora przez Twoje konto w Fast50Club. Nasi administratorzy odpowiedzą na Twoje pytanie tak szybko, jak to jest możliwe.